Dolunay Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlar birbirlerine güvenmemeye başladığında, kıvılcımları alevlendirmek için Karanlık orada olacaktır...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam :) Ben Opélia ...

3 posters
YazarMesaj
Opélia Ryan
Admin/Karanlık Kız/5. Sınıf Çaylak
Opélia Ryan

Kadın Mesaj Sayısı : 20

Rp Puanı
Güç Seviyesi:
Selam :) Ben Opélia ... Left_bar_bleue100/100Selam :) Ben Opélia ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı Seviyesi:
Selam :) Ben Opélia ... Left_bar_bleue0/0Selam :) Ben Opélia ... Empty_bar_bleue  (0/0)

Selam :) Ben Opélia ... Empty
MesajKonu: Selam :) Ben Opélia ...   Selam :) Ben Opélia ... EmptyCuma Ara. 10, 2010 9:35 pm

Selam ben Opélia. Diğer anlamıyla İpek. Bu rp sitesine yeni geldim ve sitenin yeni adminiyim. Selamlar olsun. Müzik dinlemeye bayılırım favorim yabancı pop ve macara filmlerine de bayılırım. Normalde kopuk ve eğlenceli biriyimdir ancak burada ki karakterim sakin,uslu,kibar iyilik dolu bir kız...

Buraya Hoşgeldim..
Belinda Jacqueliné Nicolé
Kurucu-Admin/Eğitmen
Kurucu-Admin/Eğitmen
Belinda Jacqueliné Nicolé

Kadın Mesaj Sayısı : 95

Rp Puanı
Güç Seviyesi:
Selam :) Ben Opélia ... Left_bar_bleue100/100Selam :) Ben Opélia ... Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı Seviyesi:
Selam :) Ben Opélia ... Left_bar_bleue0/0Selam :) Ben Opélia ... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Selam :) Ben Opélia ...   Selam :) Ben Opélia ... EmptyCuma Ara. 10, 2010 10:21 pm

Hoşgeldin ben de Belinda/Yağmur.
Birçok ortak noktamız var. Hatta anlattığın yönlerinin hepsi ortak ( tamam, tamam, çok bozuk bir cümle oldu. Araya Türkçe katliamı karıştı Selam :) Ben Opélia ... 222997 )
Neyse, iyi vakit geçirmen dileğiyle...
http://dolunayokulu.vampire-legend.com
Abella Sebastiene Mai
Admin/Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Admin/Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Abella Sebastiene Mai

Kadın Yay Köpek
Doğum Tarihi : 16/12/94
Yaşı : 29

Rp Puanı
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Selam :) Ben Opélia ...   Selam :) Ben Opélia ... EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:40 pm

Hoşgeldin...
Nemesis/Kübra
Sitenin adminiyim bu sitede güzel vakit geçireceğinden eminim Smile
İyi RP'ler Smile
Opélia Ryan
Opélia Ryan

Kadın Mesaj Sayısı : 20

Rp Puanı
Güç Seviyesi:
Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Selam :) Ben Opélia ...   Selam :) Ben Opélia ... EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 8:41 pm

ewt. güzel bir site ama geliştirilmesi lazım ve bden bunun için uğraşıyorum. ( bende adminim bu arada) sağolun.

Selam :) Ben Opélia ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam!
» Opélia Ryan ♥
» Opélia Ryan ♥
» Selam Dolunay Okulu :D